|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Me trapan i hoqën vidën në gisht 

Në një punishte në pjesën jugore të Anglisë, është filmuar momenti rrëqethës kur një punëtori i nxjerrin nga mishi vidhën me anë të turjelës.

Objektin metalik që i kishte mbetur në gishtin tregues në rrethana të panjohura, kolegu tij ia hoqi me anë të pajisjes elektrike, transmeton Telegrafi.

Derisa një tjetër ia mban dorën, ai e vendosë makinën në vidhë dhe e rrotullon në anën e kundërt.

“Ka për të djegur, por do të jem i shpejtë”, dëgjohet duke thënë ai, para se ta kryej intervenimin e pazakontë.

Pas disa sekondash shihet vrima që i mbetet në mish, teksa objekti metali është hequr në këtë mënyrë të çuditshme pa shkuar te mjeku.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Suarez lë Barcelonën për serinë A

Drejtuesit e Interit po përgatiten që ta transferojnë Luis Suarezin nga Barcelona Interi ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj vere duke sjell disa yje në skuadër. Por, verën e ardhshme...

Close