|E enjte, Qershor 29, 2017

Tre ne pranga te policise, trafikonin vepra arti. 

vepra_arti1      Elbasan – Policia e Elbasanit ka vënë në pranga gjatë mbrëmjes së djeshme, tre persona, të cilët akuzohen për trafikim të veprave të artit dhe kulturës. Të arrestuarit janë Arjan Koçi, Ervin Koçi dhe Dashnor Hoxha.

Burime nga kjo polici bëjnë të ditur se gjatë kontrollit në automjetin tip Mercedez Benz me targë EL 26 97 B, është sekuestruar 1 kambanë kishe, 3 karta celulari, 2 radio policie, 7 fishekë si dhe disa objekte të tjera.

Akuzat që rëndojnë mbi tre të sipërpërmendurit janë trafikim i veprave të artit dhe kulturës, armëmbajtje pa leje si dhe kundërshtim të forcave të policisë. Ky operacion është zhvilluar nga bashkëpunimi i policisë së Elbasanit me atë të Gramshit. Ndërkaq po hetohet për zbulimin dhe identifikimin e personave të tjerë që janë të përfshirë në këtë trafik .

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E rrallë – Foxconn zëvendëson 60 mijë punëtorë me robotë!

Foxconn është njëra ndër kompanitë më të mëdha në prodhimin e pajisjeve elektronike, duke përfshirë edhe ato nga Apple dhe...

Close