|E hënë, Janar 22, 2018

Trendi/ Buzë magjike në ngjyrë të errët 

Ngjyra vjollcë si kumbulla, rrushi në vishnje të errët, frymëzim përrallor për makijazhin.

Kjo është një prirje që të sjell në mendje shtrigat, duke luftuar për të mirën apo të keqen, ne nuk e dimë.

Megjithatë ngjyrat e forta dhe të errëta i bëjnë buzët të duken më të bukura.

Marchesa, Marc Jacobs, Giles, dhe Emanuel Ungaro ofruan të tillë grimi në muajin e modës. 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gentës i ‘buzëqesh’ zogu (foto)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismaili,...

Close