|E enjte, Qershor 22, 2017

Treni perplas per vdekje 61 vjecaren. 

hekurudha_alb     Fier – Një 61-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme në Fier, pasi është përplasur nga treni.

Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Çipllakë, ku 61-vjeçarja Hike Gjodeshi është përplasur nga treni i linjës Tiranë –Vlorë, teksa ishte duke kaluar shinat.

Kalimtarë të rastit janë përpjekur t’i japin gruas ndihmën e parë, por fatkeqësisht ajo ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Policia mbërriti në fshatin Çipllakë dhe po punon për të zbardhur ngjarjen.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Arrestohet 57 vjeçari, aksidentoi 33 vjeçaren

Fier - Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin Kujtim Shytia, 57 vjeç, banues në Roskovec. Në aksin...

Close