|E hënë, Shkurt 19, 2018

Tritoli hedh në tokë ndërtime në Fier (foto e video) 

Fier –  Ashtu si u lajmerua edhe u veprua, dy ndertime ne qender te Fierit u hodhen ne toke me tritol nga specialsite te IKMT duke i hapur rrugen zbatimit te projektit per rivitalizimin e qendres Fierit. Burime nga banoret prane pallatit ku u krye shperthimi pohuan se ne disa banesa jane thyer xhamat e dritareve e dyereve nga fuqia e shperthimit

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia arreston dy shtetas, njëri në kërkim

Mallakastër - Policia kap dhe ndalon...

Close