|E martë, Shkurt 21, 2017

Tupac gjallë, takohet me Rihanen? (fotot) 

Ka kohë që flitet se legjenda e repit Tupac Shakur, i cili u vra në moshën 25-vjeçare pasi u qëllua me armë më 1996, është gjallë dhe shëndosh e mirë.

Teoricienët konspirativ madje kanë krijuar webfaqe dedikuar jetës së Tupac, që thonë se dëshmojnë që reperi, që sot do ishte 44-vjeç, e ka ‘falsifikuar’ vdekjen e tij.

Një webfaqe amerikane pretendon se ka zbuluar fotografitë ku reperi shihet pranë yllit të popit Rihana, transmeton Gazeta Express.

Këto pretendime thonë se reperi ka qenë duke u fshehur në Kubë që 19 vjet. Për fotografitë e publikuara – për të cilat nuk dihet se a janë të vërteta a po jo – nuk kishte reaguar këngëtarja Rihana.

Por, sipas këtyre teoricienëve, besohet që Tupac është gjallë dhe takohet me Rihanen. /Gazeta Express

   

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha – Fituesin në zjedhje se vendosin kriminelët

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha tha se zgjedhjet janë në rrezik për shkak të krimit dhe korrupsionit në vend, prandaj...

Close