|E hënë, Shkurt 19, 2018

U hodh nga kati i 9 i pallatit, detajet 

Pak minuta më parë një i ri i moshës 35 vjeçare është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.K, i cili është hedhur nga dritarja e banesës së tij, nga kati i nëntë.

Policia njofton se i riu kishte probleme të shëndetit mendor dhe beson se është kjo arsyeja e veprimit të të riut. I riu është hedhur nga dritarja dhe në atë moment nuk ka patur të veshura rroba, përveçse të brendshmeve.

Njoftimi i Policisë: Durrës.

Informacion paraprak.

Më datë 13.02.2018, në lagjen Nr.6, Durrës është hedhur nga  dritarja e  banesës së tij, ( kati i  9-të) shtetasi  F. K.  35 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shtetasi i mësipërm vuante nga probleme  të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Foto u publikua nga JOQ.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
FUTBOLL – Kërkohet portier me dokumenta europiane

Kerkohet urgjentisht nje portier shume...

Close