|E hënë, Shtator 25, 2017

U prezantua iPHONE 8 (foto e video) 

U prezantua iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple, Telegrafi do t’ju informojë në kohë reale për të gjitha të rejat nga evenimenti në teatrin “Steve Jobs” në Kaliforni.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
4 të arrestuar në 24 orë

Fier - Vodhi çantat e dy shtetaseve,policia e Fierit ndalon autorin. Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier, ndaluan shtetasin Erion...

Close