|E shtunë, Nëntor 18, 2017

U prezantua iPHONE 8 (foto e video) 

U prezantua iPhone 8, X, iOS 11 dhe produktet tjera më të reja nga kompania Apple, Telegrafi do t’ju informojë në kohë reale për të gjitha të rejat nga evenimenti në teatrin “Steve Jobs” në Kaliforni.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
10 kokat e mafias shqiptare

Edhe pse një komb relativisht i vogël shqiptarët kanë mundur të tregojnë veten e tyre edhe në botën e krimit....

Close