|E enjte, Dhjetor 14, 2017

UGSH vlerëson punën e kolegëve 

UGSH ka zhvilluar nje aktivitet pasditen e se shtunes ku ka vleresuar punen e gazetareve ne median lokale .  Te pranishmit kane folur e diskutuar per punen ne media, transparencen , seriozitetin, korrektesen ne raportimin e kronikave dhe te lajmeve.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
BE: Mbështetje kundër krimit , serioz për deklaratat publike .

Tiranë - Delegacioni i BE-së në Shqipëri...

Close