|E martë, Qershor 27, 2017

UGSH vlerëson punën e kolegëve 

UGSH ka zhvilluar nje aktivitet pasditen e se shtunes ku ka vleresuar punen e gazetareve ne median lokale .  Te pranishmit kane folur e diskutuar per punen ne media, transparencen , seriozitetin, korrektesen ne raportimin e kronikave dhe te lajmeve.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vdes kalimtari, tentoi të kalonte nga njëra anë e autostradës në tjetrën.

Lushnje - Aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur rrethë 30 minuta më parë në autostradën Rrogozhinë –...

Close