|E diel, Mars 26, 2017

Ujësjellësi – Ikën Totaj , komandohet Pirro Ndreu 

Fier – Ujesjellsi me drejtor te ri, eshte dorhequr nga detyra  Salarjon Totaj.

Sipas burimeve te informacionit mesohet se ai ka paraqitur dorheqjen para disa ditesh ndersa kerkesa e tij eshte pranuar menjhere nga keshilli mbikqyres i shoqerise aksioniere te ujesjelles kanalizimeve Fier. Ne krye te ujesjellesit  eshte rekomanduar me detyren e drejtorit  inxhinierin hidroteknik Pirro Ndreu .

Salarjon Totaj u largua nga kjo detyre pasi drejtoi per gati 5 vjet ujesjellesin ndersa  dorheqja thuhet se eshte personale. Informacionet nga bashkia Fier  flasin se pas kesaj dorheqje ujesjellesi Fier pritet te kete ndryshime te tjera duke filluar nga emertimet dhe ristrukturim te strukturave nga qendra ne baze pasi nje pjese e mire , afro 55% e tyre  jane nga njesia administrative Frakull

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Nis dhënia e lejeve biometrike për emigrantët https://t.co/6ST8767gP0 https://t.co/wQZ3JWqq5A
4,628 people follow ALB365
Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic eka_adit Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
ledjan mucaraku
Arrest me burg supermashtruesit Muçaraku.

     Fier - Gjykata e Shkallës së Parë e Fierit dje ka bërë rivlerësimin e masës së arrestit ndaj supermashtruesit...

Close