|E premte, Janar 19, 2018

Ulet vlera e bursës në UP, reagojnë studentët 

Organizata studentore “Reforma”, sot nëpërmjet një konference për media shpreh shqetësimin pas vendimit të Këshillit Drejtues të UP-së për uljen e vlerës së bursës studentore që ndan UP për studentë të dalluar.

Sipas njoftimit, konferenca do të mbahet para rektoratit të UP-së, duke filluar nga ora 13:00.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Se si e ka përmirësuar jetën sexuale ky çift do t’ju shokojë, lexoni

Tony Williams dhe Debbie Dowsett...

Close