|E enjte, Prill 27, 2017

Urimet e VIP-ave shqiptarë për festën e flamurit (fotot) 

Urime pa fund, me simbolin e shqiptarëve flamurin kuqezi, por edhe me Ismail Qemalin dhe Isa Boletinin janë shpërndarë sot në profilet e këngëtarëve, shkrimtarëve, aktorëve shqiptarë nga të gjitha trevat e Shqipërisë.

Sot, 104 vjet pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë nga Ismail Qemali dhe ngritjes së flamurit kuqezi në Vlorë, sot më shumë se kurrë të gjithë urojnë në mënyra të ndryshme kushdo. “Gazeta Express” ka përzgjedhur disa prej urimeve më të bukura që janë shpërndarë sot në rrjetet sociale, të cilat tejçojnë te fansat edhe një mesazh domethënës.

alb365/Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Studimi/ Ekspertët – Jo HEC-e mbi Vjosē https://t.co/XEo2h4UHEt https://t.co/5vBJi0WkCJ
11,380 people follow ALB365
Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic Lorensom Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic woolies0 Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic B_Happy_ Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic AndrijaF Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic xodlvm13 Twitter Pic Shawncha Twitter Pic adrianol Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia, 4 në pranga dhe 2 në hetim të lirë .

 Fier - Më datë, 07.01.2015,nga Komisariati Policise Fier ,u ndalua shtetasi i shpallur  në kërkim Denis Resuli ,vjec 24,banues në...

Close