|E diel, Gusht 20, 2017

Vajza e Demi Moore, topless në rrugë. 

188831   Vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis ka dalë topless në rrugë, në shenjë proteste ndaj “Instagramit” për fushatën kundër nudizmit.

Scout Willis shihet teksa ecën dhe shkon për të blerë lule e zhveshur nëpër rrugët e Nju Jorkut. Në fotografitë e publikuara në rrjetin social “Twitter” ajo shkruan: “E ligjshme në Nju Jork, por jo në Instagram”.

“Nëse nuk dëshironi të më shihni, thjesht mos më ndiqni në Instagram. Rehatia ime me trupin tim nuk duhet të diktohet nga mënyra sesi të tjerët më perceptojnë mua”, shkruan Scout Willis.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama legalizon banesat e Ruzhdijes dhe Zharrzës

Fier - Kryeministri Edi Rama ndau në Zharrëz të Fierit 500 leje legalizimesh nga 42 mijë të dhëna prej vitit...

Close