|E diel, Qershor 25, 2017

Vajza e Demi Moore, topless në rrugë. 

188831   Vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis ka dalë topless në rrugë, në shenjë proteste ndaj “Instagramit” për fushatën kundër nudizmit.

Scout Willis shihet teksa ecën dhe shkon për të blerë lule e zhveshur nëpër rrugët e Nju Jorkut. Në fotografitë e publikuara në rrjetin social “Twitter” ajo shkruan: “E ligjshme në Nju Jork, por jo në Instagram”.

“Nëse nuk dëshironi të më shihni, thjesht mos më ndiqni në Instagram. Rehatia ime me trupin tim nuk duhet të diktohet nga mënyra sesi të tjerët më perceptojnë mua”, shkruan Scout Willis.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Takimi i qeverive Shqipëri-Serbi, Beogradi e do Kosovën si dekor në takim

Vetëm si dekor e do Beogradi Kosovën në takimin e planifikuar në Nish mes qeverive të Shqipërisë dhe të Serbisë....

Close