|E premte, Janar 19, 2018

Vajza e Rambos pozon me bikini, shumë seksi (fotot) 

Sistine Stallone ka treguar edhe njëherë bukurinë e saj në një kostum banjo për një reklamë të “Love”

Për ta bërë më seksi, Sistin ka pasur të veshur edhe çizme të kaubojve.

Ndryshe Sistine është vajza e legjendës se disa karaktereve si Roki dhe Rambo, Sylvester Stallone. Fotografitë e saj do të dalin në edicionin e 5 janarit të revistës së njohur Love. E veshur në të kuqe, modelja 19 vjeçe duket sensacionale derisa në klip bën edhe Pilates dhe shumë gjëra të tjera joshëse.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/cika-e-rambos-shfaqet-seksi-ne-bikine-te-kuqe-483292/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
BE: Ditë historike, palët të respektojnë angazhimin për të votuar reformën

Delegacioni i BE në vendin...

Close