|E martë, Qershor 27, 2017

Vajza – Ja pantallonat që do dominojnë verën (fotot) 

Në zyrë, në det, në mal e në qytet, pantallonat mund të jenë aleati perfekt i pamjes verore.Mjafton të zgjedhësh modelet e përshtatshme dhe bëhet një alternativë fituese e fundeve.

Tendenca për verën 2017 përziejnë ngjyrat bazë dhe stampa origjinale. Rikthehet modeli pajama style, mbeten ato ‘cropped;’ me bel të lartë dhe ato modeli pallat. Shihni galerinë për të krijuar idenë tuaj.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Artan Hoxha: Arrestimi i kolumbianëve të kokainës pasohet me zinxhir vrasjesh .

Tiranë - Gazetari i njohur Artan Hoxha u shpreh në “News 24” se arrestimi në Shqipëri i shtetasve kolumbianë është...

Close