|E diel, Qershor 25, 2017

Vajza , kujdes me tangat 

Shumica e grave preferojnë t’u shmangen mbathjeve të plota pambuku, vetëm që në veshjet e tyre mos të krijohen vija nga prerjet e të brendshmeve.

Ndonëse, tangat nuk janë një zgjedhje e rehatshme shumë më shumë femra ngase mendoni parapëlqejnë të veshin të brendshme të tilla, vetëm për t’u dukur më bukur.Jill Rabin, profesor i obstetrikës dhe gjinekologjisë në Hofstra North Shore-Lij

Shkolla e Mjekësisë në New Hyde Park, New York paralajmëron femrat se kjo veshje nuk duhet të jetë pjesë e të përditshmes tonë, pasi në moment të caktuara mund të shndërrohen në një rrezik serioz për shëndetin tonë.

Duke qenë se këto mbathje kanë tendencën të jenë ngjitur pas trupit e shumë të ngushta, pëlhura e hollë e tangave mund të zhvendoset nga rektumi në organin gjenital, duke infektuar vaginën apo fshikëzën e urinës.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Asgjesohen 12 mijë rrënjë canabissativa në 50 parcela

Shkodër - Vijon operacioni masiv anti - cannabis Asgjesohen 11 757 bimë narkotike cannabis - sattiva në 50 parcela si dhe...

Close