|E enjte, Qershor 22, 2017

Vala e të nxehtit rend drejt Greqisë. 

633_400_15_03_14_91390_aa   Greqi – Vala e parë e të nxehtit në Greqi për këtë verë pritet gjatë kësaj jave, ndërkohë që shërbimet meteorologjike paralajmërojnë për temperatura deri në 39 gradë Celsius duke filluar nga dita e enjte, njoftoi botimi elektronik i gazetës greke “To vima’’.

Temperaturat në pjesën kontinentale të vendit do të arrijnë në 35-36 gradë Celsius dhe 37 gradë në pjesën tjetër të vendit.

Pritet që dita e enjte të jetë dita më e nxehtë e javës, me temperatura deri në 39 gradë Celsius. Edhe ishujt në detin Egje do të preken nga temperaturat e larta, shoqëruar me lagështi të madhe.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blushi tall trapin me Idrizin, as personazh të librave nuk të bëjë

Deputeti i Partisë Socialiste Ben Blushi replikoi ashpër me kreun e PDIU-së, Shpëtim Idrizi në lidhje me akuzat e ndërsjella...

Close