|E martë, Qershor 27, 2017

Valbona Mema bën tatuazh bashkëshortin (foto) 

Këngëtarja shqiptare, Valbona Mema ka bërë tatuazh portretin e bashkëshortit për të treguar se ai qëndron me të edhe pse ka 16 vite që është ndarë nga jeta.

Në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram, duket se ajo ka vendosur ta mbulojë krahun me imazhin e Sokolit.

Edhe këtë herë, Valbona ka treguar se e ndjen mungesën e tij, pas shumë këngëve të dedikuara për të.

43-vjecarja ka rritur fëmijët e saj e vetme, ndërkohë që ka gjetur rast që ti dedikojë dicka shumë të vecantë bashkëshortit, që ndërroi jetë prej një sëmundje të rëndë.

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Berisha për darkën Rama – Meta, e fundit në qeveri

Dy liderët e shumicës parlamentare të Shqipërisë, Edi Rama dhe Ilir Meta po darkojnë sonte së bashku. Darka mes Ramës...

Close