|E hënë, Korrik 24, 2017

Vera dhe trendi i kapeleve (fotot) 

Ajo çka është më e rëndësishme gjatë stinës së verës është kujdesi që duhet të keni ndaj diellit të fortë.

Kjo sidomos duhet të praktikohet kur jeni në pushime, pasi nëpër vendet bregdetare dielli është më i fortë dhe pasojat për kokëdhimbje dhe për lëkurën tuaj mund të jenë më të mëdha, shkruan revista Elle, transmeton Koha.net.

Për t’u ruajtur nga dielli i fortë, është e nevojshme të lyeni trupin me kremrat e duhura dhe sigurisht të mbani kapele në kokë.

Elle ka përgatitur një listë të kapelave të fundit të cilat janë në trend, por që mund t’i gjeni në shumë dyqane të ndryshme.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
11’shja fantastike e lindur në Francë, që luajnë për Kombëtare tjera (foto)

E përditshmja franceze, L’Equipe, ka publikuar gjatë ditës së sotme një grafik me 11 lojtarë që kanë lindur në Francë,...

Close