|E diel, Qershor 25, 2017

Vera – Veshje me ushqimet e kafshët tuaja të preferuara (fotot) 

Koleksioni i ri për rrobat e meshkujve ka të bëjë me disa veshje në të cilat bëjnë pjesë ushqimet e preferuara të meshkujve.

Të gjitha këto veshje morën vëmendjen e të gjithë botës pasi ishte një stil i vecantë që jo të gjithë mund ta bëjnë pjesë të garderobës.

Ndër to  ka imazhe të picës, të ananasit, të birrës dhe të pulës. Ndërsa të tjerat përfshijnë pamje të përgjithshme rreth kafshëve, kryesisht maceve.

Cmimi për të marrë një nga këto veshje, që janë pantallona të ngjitura me bluzen është rreth 80 dollarë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Një surprizë për dasmorët në Krujë

E ndërsa po vinte një nga momentet më kulminante të dasmës, ku çifti duhet të priste tortën, ndodhi e papritura....

Close