|E diel, Dhjetor 17, 2017

Veshje me stil, ngrohtë, sekretet dhe kombinimet e motit të ftohtë (fotot) 

Veshja gjatë vjeshtë – dimrit mund të duket si një betejë vërtet e madhe. Je në grupin e vajzave që mezi e durojnë të ftohtin, mjafton të duken bukur, apo rëndësi ka më shumë të ndihesh ngrohtë?

Por kur mund t’i kombinosh të dyja, atëherë nuk ka zgjidhje më të mirë apo jo?

Çfarë të bësh në fillim të kohës së ftohtë?

Mjafton të shikosh kombinimet e mëposhtme dhe të frymëzohesh nga disa stile që jo vetëm duken bukur, por edhe janë shumë të ngrohta. Duke nisur që nga pulovrat, çizmet e gjata, fundet apo fustanet e gjatë etj.

Ja cilat janë disa prej kombinimeve që të frymëzojnë këtë sezon. Janë zgjedhur nga moda e rrugës. Me siguri do të gjesh diçka që të përshtatet.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndalohen 2 inspektorë të tatim – taksave dhe një administrator firme

Fier - Ndalohen dy Inspektor te Tatimeve. Policia...

Close