|E martë, Janar 24, 2017

Veshjet me kuadrata, tendenca e vjeshtë-dimër 2016 

Kuadratet e të gjitha ngjyrave dhe dimensioneve kanë pushtuar pasarelat e modës së Vjeshtë-Dimër 2016, që edhe njëherë konfirmohen tendenca e sezonit.

Nga pulovrat tek palltot , duke kaluar te fustanet, fundet dhe këmishat: kemi seleksionuar veshjet “must have”, ndaj të cilave nuk mund të heqim dorë në muajt e ardhshëm të ftohtë.

Moda nuk ikën asnjëherë për veshjet me kuadrata. Në stilin country , nëse këto veshje janë pjesë e garderobës tuaj, do t’ju bëjnë të dukeni fashion, nëse do të bëni kombinimin duhur.

Ja disa ide kombinimi të veshjeve me kuadrate:

Fustani me kuadrate: me këtë veshje ju do të dukeni si një vajzë shkolle. Ju mund ta kombinoni atë me një xhaketë të zezë, geta të zeza dhe çizme me të njëjtën ngjyrë.

Pantallona me kuadrate: një veshje që ju tregon elegante. Mund të vishen me çizme të zeza, një bluzë të bardhë dhe disa aksesore ari.

Fund me kuadrate: ju mund të vishni një fund të bardhë me kuadrate të zinj të kombinuar me një pulovër.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Teatër kukullash për fëmijë apo për të rritur ? (foto lajm)

Fier - Tetari I kukullave në Fier , por nuk po merret vesh se në çfaqe shkojnë fëmijët apo të rriturit sepse para portës kryesore ku futen spektatorët janë vetëm...

Close