|E premte, Korrik 21, 2017

Vetëdigjet 30 vjeçari, mister shkaqet. 

ambulance-ne-tirane_21    Mallakastër – Një 30 vjeçar është vetëdjegur me benzinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Romes të Mallakastrës.

Policia bën me dije se personi i cili i ka vënë flakën vetes Kreshnik Meço, ndodhet në gjendje të rëndë.

30-vjeçari fillimisht është transportuat në spitalin e Fierit por më pas është nisur drejt Tiranës për të marrë ndihmë mjekësore më të specializuar.

Ende nuk dihen shkaqet që mund ta kenë çuar 30-vjeçarin drejt aktit ekstrem. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E rrallë – Foxconn zëvendëson 60 mijë punëtorë me robotë!

Foxconn është njëra ndër kompanitë më të mëdha në prodhimin e pajisjeve elektronike, duke përfshirë edhe ato nga Apple dhe...

Close