|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Vetëflijohen të rinjtë, familjet s'panuan dashurinë. 

ksamil-300x225    Sarandë – Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në shtëpinë e adoleshentes. Klodian O., banor i qytezës së Ksamilit, në Sarandë, është plagosur rëndë bashkë e 15-vjeçare me inicialet A.S. Nga burime të policisë pohohet se plagosja e dyfishtë ka ndodhur për shkaqe xhelozie, ndërsa të afërm të të rinjve tregojnë se çifti ka zgjedhur t’i japë fund jetës në kushtet e një lidhjeje që nuk pranohej nga familjarët. Të dy janë transportuar me helikopter në Tiranë në gjendje të rëndë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mbroni token, saimir strati , rekordi i 8 gines
Strati dhe rekordi i 8 Gines. (foto e video)

   Fier - Pak orë e ndajnë artistin fierak Saimir Strati nga përfundimi I veprës së tij që synon rekordin...

Close