|E enjte, Qershor 29, 2017

Vetëhelmohet 38 vjeçari me fostoksinë, humbi bastin ndaj Spanjës. 

404_128     Berat – Vetehelmohet Edmond Kukunja 38 vjec nga Berati. Lajmi konfirmohet nga policia vendase. Shkaku sipas policise ka qene sepse Kukunja kish luajtur shume leke ne bast sportiv ne ndeshjen e kampionatit boteror Spanje – Kili e cila perfundoi me rezultatin 2-0 kunder Spanjes. Kukunja eshte vetehelmuar me pesticidin fostoksine.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mjekët: Pacientet janë gra, 8 janë në gjendje më të rëndë, djegia në 50% të trupit.

Tetë prej pacienteve janë në gjendje më të rëndë dhe shkalla e digies është në 50% të trupit. Kështu tha...

Close