|E hënë, Janar 23, 2017

Vetëm dje 64 aksidente 

Kosovë – Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 64 aksidente trafiku, prej të cilave 20 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 44 të tjera me dëme materiale.

Ndërsa, ndaj të gjithë pjesëmarrësve që kanë thyer rregullat në trafik, policia ka shqiptuar 754 gjoba kundërvajtëse.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Barcelona thyen rekordin e Real Madridit

Barcelona ka mposhtur si mysafirë Rayo Vallecanon për t’u shkëputur në tabelë nga Atletico Madridi dhe Real Madridi. Me fitoren 5:1 ndaj Rayo Vallecanos, Barcelona ka shkuar në 35 ndeshje...

Close