|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Vetëplagoset me çifte 70 vjeçari 

policia vlore

Vlorë – Rreth orës 09:55, në lagjen “29 Nëntori” është vet-plagosur një shtetas me armë gjahu.

Policia sapo ka shkuar në vendngjarje ka konstatuar se ngjarja ka ndodhur në banesën e të dëmtuarit, ku kontretisht shtetasi R.D., rreth 70 vjeç, ka goditur veten në trup me armë gjahu të llojit “çifte”, për pasojë është dërguar në spitalin rajonal pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

I dëmtuari jeton me bashkëshorten e tij por në momentin kur ka ndodhur ngjarja ka qenë vetëm në banesë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sex në mes të ditës te Muzeu Historik Kombëtar (foto)

Tirane - Kot thonë se në Shqipëri nuk ka prostitucion. Madje kot thonë se është i paligjshëm. Në mes të Tiranës, siç shihni foto më poshtë, seksi gëlon në mes...

Close