|E shtunë, Janar 20, 2018

Vetvaret 17 vjecari, shkaqet mister. 

lisa 224  Mallakaster – Nje 17 vjecar nga Belishova e Mallakastres eshte gjendur i vetvarur ne degen e nje peme nga familjaret e tij ne oren 22 te mbremjes se shtune. Elidon  Seitaj  banues ne Belishove nxenes i vitit te dyte ne shkolle te mesme eshte gjendur i vetvarur ne nje peme  disa metra larg baneses ku ai jetonte. Mungesa  ne familje prej oresh ka bere qe familjaret te merakoseshin per te dhe ta kerkonin. Pas disa oresh ai eshte gjendur i vetvarur me litar ne nje peme disa metra large baneses ku ai jetonte.

Policia eshte njoftuar dhe ka shkuar ne vendgjarje. Ajo ka mare ne pyetje familjaret por edhe shoket e tij por asgje nuk ka dale ne drite per momentin. Polica eshte duke punuar per gjetjen e shkaqeve te kesaj vetvarje.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shën Valentini/ Vajza i lë shënim të dashurit tek mbathjet (fotot)

Tiranë - A e dini...

Close