|E shtunë, Korrik 22, 2017

Vetvritet në sy të gruas e të vajzës 

Durrës – Një 56-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë zjarri.

Burime nga policia e Durrësit thanë për Express se ngjarja ka ndodhur në banesën e tij në lagjen numër 7 të qytetin bregdetar. 57-vjeçari me inicialet Y.Sh jetonte me bashkëshorten dhe vajzën, të cilat kanë qenë në banesë në momentin kur ai ka ndërmarrë aktin ekstrem.

“Në vendngjarje ndodhen Efektivat e Policisë, të cilët po punojnë për shkaqet dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes”, – thotë zyrtarisht policia e Durrësit.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Putin po ërkon një tjetër mandat https://t.co/pcTDX9klDc https://t.co/6mlQM4BPOt
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ambasadori Lu – Politikanë dhe prokurorë të korruptuar do përpiqen të vjedhin zgjedhejt

Ambasadori amerikan në vendin tonë Donald Lu i bën thirrje shoqërisë civile të mbajnë sytë hapur sepse  politikanë, gjykatës dhe...

Close