|E mërkurë, Mars 29, 2017

Video e re e Edi Ramës – Shikoni kush e drejton Shqipërinë (video) 

Një filmim që zgjat pak sekonda, i patransmetuar më parë ka dalë nga arkiva e Ismet Drishtit. Humoristi ka risjellë Edi Ramën që të gjithë e kishim harruar, njeriun që refuzonte formatin standart të politikanit dhe që asnjëherë nuk kalonte pa u vënë re, me mënyrën e të veshurit, me sulmet politike, humorin apo gjestikulacionet e tij.

Në video Rama është filmuar teksa imiton Berishën që asokohe fliste për “një fillim të ri”. Ajo që bie në sy është vështirësia që ka Edi Rama për ta hapur letrën, duart që i dridhen dhe që nuk qëndrojnë asnjëherë të fiksuara.

Pa dyshim sytë e skuqur dhe mimika e tij e pazakontë përballë të rinjve të FRESSH, që brohorasin në delir. Shikoni videon më poshtë.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A janë kto 4 qarqet ku LSI pretendon të dal forcë e parë? https://t.co/zSpLnx5ed9 https://t.co/KXX6dZeWdr
4,194 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përdhunohet 19 vjeçarja, në kërkim autori

Elbasan - Një 19 vjeçare nga Elbasanit ka denoncuar një djalë i cili pretendohet se e përdhunuar. Më datë 08.02.2017,...

Close