|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Vidhet banesa e deputetit 

Banesat e deputetit Namik Kopliku ka rënë pre e grabitësve.

Hajdutët kanë shqyer derën e banesës që ndodhet tek rruga “Myslym Shyri” në Tiranë, duke marrë prej andej një sasi bizhuterish me vlerë.

Grabitja mësohet se ka ndodhur gjatë natës.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen. Deri më tani nuk ka asnjë person të dyshuar.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Përmirëso shikimin me këto ushtrime https://t.co/GWP4zGttJj https://t.co/zOJuQZpdnS
497 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ruçi , Mazhoranca e djeshme dhe opozita e sotme veprojnë si fqëinjët tanë veriorë.

Fier - Kreu I grupit parlamentar të PS-së Gramoz Ruçi ka lëshuar një deklaratë të fuqishme ku  me finesë ka lënë të kuptohet se opozita e sotme po vepron njëllojë...

Close