|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Vidhet gomisteria gjatë natës, dëmi afro 70 mijë euro 

Fier – Vjedhje ka noddhur gjatë natës duke u gdhirë dita e diel në një gomisteri në Zhupan në aksin rrugor Fier – Vlorë vetëm 2 km largë qëndrës Fier.

Persona ende të pa identifikuar kanë hyrë nga pjesa e pasme e gomisterisë e kanë vjedhur 180 goma autiomjetesh të reja , një pjesë së bashku me disqe alumini.

Pronari I I kësaj gomisterie Krshnik Liko ka pohuar se dëmi I shkaktuar shkonë afro 70 mijë euro dhe furnizimi kishte vetëm tre ditë që ishte bërë. Ata kanë njoftuar policinë e cila ka shkuar në vend gjarje  dhe po kryen procedurat në vendin e ngjarjes.

vlcsnap-2016-09-11-11h28m39s64

alb365

 

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetvaret 16 vjeçari në banesë .

Lezhë - Një 16 vjeçar është gjetur i varur në ambientet e shtëpisë së tij në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin...

Close