|E hënë, Shtator 25, 2017

VIP-at bëhen qesharakë, u bien bikinit para turmës (fotot) 

I nxehti ka nisur tashmë dhe Katie Salmon mbërriti në Spanjë.

Modelja britanike kishte veshur një bikini që i ekspozonte më shumë se ç’duhet. Por ajo nuk është e vetmja nga yjet që e ka tepruar në plazh.

Ndiqni më sipër një fotogaleri me incidentet e yjeve në det.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Rilindje” e munguar, a po shkon e majta drejt funeralit?

Nga SUSO DE TORO * - Nëse e majta europiane dëshironte të kryente me të vërtetë një “Rilindje”, ajo duhej të...

Close