|E hënë, Shkurt 20, 2017

Vogëlushi fierak firmos me Manchester United 

Angli – Xhemi (Jamie) Noreci, djaloshi që shihni në foto, ka firmosur për ekipin e futbollit të Manchester United. Ky futbollist i vogël shihet si një talent i së ardhmes.

Ku shumë pjestar dhe drejtues të ekipit janë shprehur entuziast në lidhje me të. Për momentin ka pak informacione rreth kontratës, ndaj shumë shpejt do ju servirim të dhëna të tjera.

img_0782 img_0783

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjashtë truke të stileve të rëndësishme të cilat mund t’i mësoni https://t.co/sQmp8Ay03k
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndreu: Policia e di kush vrau bankierin Santo

Pjerin Ndreu, deputeti i Partisë Socialiste, njëherazi anëtar i komisionit parlamentar të Sigurisë Kombëtare, u shpreh gjatë emisionit “45 minuta”...

Close