|E premte, Shkurt 23, 2018

Vrasje me silenciator në Tiranë 

Tiranë – Një vrasje dyshohet të ketë ndodhur në Tiranë në zonën e ish-bllokut.

Një burrë rreth 50 vjeç është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Trupi i viktimës është gjetur në trotuarin e rrugës “Nikolla Tupe” dhe ka plagë me armë zjarri. Dyshohet që ky person të jetë vrarë me silenciator.

 Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të japë detaje të reja në vijim.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lacio në gjysmëfinale, pritje e shkëlqyer e Strakoshës

Lazio është skuadra e parë...

Close