|E martë, Tetor 24, 2017

Vrau gruan , vetëdorëzohet në polici. 

thike_vrasje    Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në shtetin fqinjë, Greqi ndërsa personazhe bëhen sërish emigrantët shqiptarë.

Mediat greke raportojnë se një emigrant shqiptar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Gjithçka mësohet të ketë ndodhur pas një sherri mes tyre.
Burri shqiptar pas krimit të rëndë brenda familjes ka zgjedhur të vetëdorëzohet në polici. Autoritetet greke ende nuk kanë zbardhur identitetin e viktimës dhe autorit të ngjarjes.
Ndërkohë që bëhet me dije se polica po heton për zbardhen e shkaqeve që çuan në këtë krim të rëndë.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Magazina e drogës, 22 të arrestuar, emrat

Policia jep informacion zyrtar lidhur me operacionin e një dite më parë në Rreshen, ku u zbulua një magazinë droge...

Close