|Thursday, December 8, 2016
  • NA NDIQ NË

Vriten 2 persona nga një sulm i armatosur 

USA – Raportohet se para pak minutash ka ndodhur një sulm me armë zjarri në Oklahoma në SHBA. Raportimet thonë se dy persona janë gjetur të vdekur, kurse i armatosuri ka marrë peng një grua

Një burrë 38 vjeçar i armatosur me një AK-47 thuhet se ka vrarë dy persona dhe ka marrë peng një grua në Oklahoma të SHBA’së, shkruan RT, transmeton Gazeta Express.

Viktimat janë dy oficerë të policisë të cilët u gjetën në vrarë në vendin e ngjarjes.

I dyshuari është identifikuar si Michael Vance.

Add a Comment

%d bloggers like this: