|E enjte, Qershor 29, 2017

Vriten 2 persona nga një sulm i armatosur 

USA – Raportohet se para pak minutash ka ndodhur një sulm me armë zjarri në Oklahoma në SHBA. Raportimet thonë se dy persona janë gjetur të vdekur, kurse i armatosuri ka marrë peng një grua

Një burrë 38 vjeçar i armatosur me një AK-47 thuhet se ka vrarë dy persona dhe ka marrë peng një grua në Oklahoma të SHBA’së, shkruan RT, transmeton Gazeta Express.

Viktimat janë dy oficerë të policisë të cilët u gjetën në vrarë në vendin e ngjarjes.

I dyshuari është identifikuar si Michael Vance.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si shprehet UEFA për ndeshjen e Shqipërisë (foto)

Faqja zyrtare e UEFA’s në Twitter ka postuar një fotografi nga ndeshja Shqipëri – Maqedoni me lojtarët shqiptarë duke iu...

Close