|E hënë, Shkurt 27, 2017

Vritet apo vetvritet pronari i hotelit 

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së sotme nga disa kalimtarë në Kodër-Kashar, pranë rezervave të ujësjellësit të fshatit.

Mësohet se Eduard Lleshi, 48 vjeç banues në Kashar, pronari i një hoteli në autostradën Tiranë- Durrës, është gjetur i vetëvrarë, me tre plumba kallashnikovi.

Në një njoftim për mediat, policia thotë se nga hetimet e para, dyshohet se ai është vetëvrarë.

 Njoftimi i policisë:

Më datë 18.11.2016, rreth orës 10:50, ka ardhur një telefonatë në numrin e emergjencave 112, se në Kashar tek ish reparti ushtarak afër Xhamisë, ndodhet një person e seksit mashkull i shtrirë, i cili dyshohet i vdekur.

Menjëherë janë nisur Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 6, të cilët në vendin e ngjarjes kanë gjetur një person të pajetë të seksit mashkull si dhe në krahë të tij një armë zjarri automatike.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes ka bërë të mundur identifikimin e viktimës, shtetasi E. Ll., i cili është dërguar në ambientet e Mjeksis Ligjore.

Nga hetimet paraprake dyshohet të jetë vetë vrasje.

Nga të dhënat paraprake të familjarëve, është konfirmuar se ky person është konstatuar se kishte probleme të shëndetit mendorë dhe kurohej rregullisht.

Vazhdojnë hetimet në lidhje me këtë ngjarje.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Puthja flet, nga e anoni kokën kur puthni ?

Puthja “flet” më shumë se një mijë fjalë. Është koha t’i kushtoni kujdes cikërrimave derisa puthni, sepse ato nganjëherë janë...

Close