|E hënë, Qershor 26, 2017

Vritet Arben Tollia, motivi enigme. 

Policia-shqiponjaDurres – Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Xhafzotaj të Durrësit. Arben Tollia ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është qëlluar me armë zjarri. Vrasja ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare në Xhafzotaj. Ai ishte liruar nga Gjykata vetëm tre javë më parë. Tollia është i dyshuar si maniaku për mashtrime të femrave.
Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë, dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve. Ndërkaq, bëhet me dije se viktima Arben Tollia ishte arrestuar disa herë nga policia.

alb365.com

 

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Xhafzotaj të Durrësit. Arben Tole ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi është qëlluar me armë zjarri. Vrasja ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare në Xhafzotaj.Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë, dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.Ndërkaq, bëhet me dije se viktima Arben Tole ishte arrestuar disa herë nga policia. – See more at: http://www.shqiptarja.com/aktualitet/2731/durres-vritet-me-arme-zjarri-arben-tole-nuk-dihen-motivet-216597.html#sthash.BmjjsdZU.dpuf

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lewis Hamilton, veç Formula 1 ‘drejton’ edhe Rita Orën (foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po shijon momentet jetësore në Maldive. Edhe pse besohet se është ‘single’ ajo...

Close