|Friday, December 9, 2016
  • NA NDIQ NË

Vritet me armë zjarri 19 vjeçari 

Elbasan – Vritet një i ri në Elbasan. Viktima është shtetasi Gazment Sllami, 19 vjeç  banues  në  fshatin  Guri i Zi.

Policia bën me dije se i riu është dërguar i pajetë në spital nga familjarët e tij dhe dyshohet  të  jetë  vrarë  me armë  zjarri në një  kodër.

Siç kanë rrëfyer familjarët, 19-vjeçari u kishte në shtëpi se do dilte dhe e kanë gjetur të vrarë rreth 100 – 150 m larg banesës.

Viktima ishte me arsim 8-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet  në  vendngjarje  dhe  po  punon  për  identifikimin  dhe  kapjen  e  autorit apo autoreve te krimit.

Forca të shumta  policie po krehin zonën përreth. Sakaq blutë po marrin në pyetje familjarët e viktimës për të kuptuar nëse kanë ndonjë konflikt.

Add a Comment

%d bloggers like this: