|E hënë, Shkurt 27, 2017

Vritet me armë zjarri 19 vjeçari 

Elbasan – Vritet një i ri në Elbasan. Viktima është shtetasi Gazment Sllami, 19 vjeç  banues  në  fshatin  Guri i Zi.

Policia bën me dije se i riu është dërguar i pajetë në spital nga familjarët e tij dhe dyshohet  të  jetë  vrarë  me armë  zjarri në një  kodër.

Siç kanë rrëfyer familjarët, 19-vjeçari u kishte në shtëpi se do dilte dhe e kanë gjetur të vrarë rreth 100 – 150 m larg banesës.

Viktima ishte me arsim 8-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet  në  vendngjarje  dhe  po  punon  për  identifikimin  dhe  kapjen  e  autorit apo autoreve te krimit.

Forca të shumta  policie po krehin zonën përreth. Sakaq blutë po marrin në pyetje familjarët e viktimës për të kuptuar nëse kanë ndonjë konflikt.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Partia Agrare Ambientaliste takime itensive në Fier

 Fier - Partia Agrare Ambientaliste ka nisur  me shumë intesitet dhe shumë seriozisht takimet me anëtarë e simpatizantë të saj...

Close