|E martë, Korrik 25, 2017

Vritet me armë zjarri 31 vjeçari Gjok Arra 

Shkodër – Më datë 15.09.2016 rreth orës 10:15 në fshatin Gjuraj, Njësia Administrative Plan, Dukagjin të Shkodrës njoftohemi se ka ndodhur një vrasje me armë zjarri. Mësohet se autori me viktimën janë nip e dajë

Menjëherë për në vendngjarje janë nisur forcat policore të komisariatit Shkodër dhe të drejtorisë Shkodër si dhe dy grupe të FNSH Shkodër dhe grupi hetimor informon se i vrarë ka mbetur shtetasi Gjok Arra, 31 vjeç.

Dyshohet se autorët e kësaj ngjarje janë 2 vëllezërit shtetasit Luvigj Bludaj, 31 vjeç dhe shtetasi Çesj Bludaj, 37 vjeç banues të dy në fshatin Gjuraj.

Nga Shëbimet e Drejtorisë dhe Komisariatit Shkodër janë ngritur pikat e kontrrollit në hyrje të zonës dhe janë në ndjekje të autorëve.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë gjyqësore për kryerjen e veprimeve hetimore dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

nga verifikimet paraprake dyshohet se ngjarja ka ndodhur për konflikt me bazë pronën

Njoftimi perfundimtar do të jepet pas verifikimeve dhe hetimeve me të detajuara të kësaj ngjarjeje.

alb365/policia

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ambasada italiane në Tiranë: Punë të mbarë President Ilir Meta https://t.co/27y7WmgWjv https://t.co/xN7eeqHf5t
11,309 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Refugjati sirian që ishte mysafirë nderi në Santiago Bernabeu

Refugjati Sirian Osama, ka falënderuar Real Madridin për ndihëm dhe mundësin që i ka dhënë. Refugjati Sirian Usama Alabed Almoshsen,...

Close