|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Vritet me armë zjarri një person që mblidhte qumësht 

Lezhë – Një person është vrarë me armë zjarri në Torovicë të Lezhës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së martës dhe sipas informacioneve të para viktima ka qenë me furgon duke mbledhur qumështin e bagëtive të zonës.

Sipas informacioneve të para persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar në drejtim të mjetit, ku mbeti i vrarë edhe personi i cili ishte ne furgon.

Ndërkohë flitet edhe për një person të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Puthjet e të gjitha domethëniet në ëndrrat tona.

        Puthja është manifestimi i parë, më elementar i dashurisë; një akt intimiteti. Mat ndjenjën e afrimit ne çift Në antikitet besohej se puthja ishte një akt...

Close