|E premte, Qershor 23, 2017

Vuçiç: Po kërcënohem, kam frikë për familjen 

Marr kërcënime, por nuk frikohem për jetën time, frikohem për familjen time, ka thënë kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç.

Shefi i Qeverisë serbe, duke folur për revistën kroate Globus ka thënë se në fillim çdo gjë i dukej.

Por,ka shtuar ai, tash u gjet arsenal armësh. Janë gjetur njerëz që tashmë kanë qenë të burgosur për shkak të vëzhgimit të banesës së vëllait tim. Kemi dëshmitarin i cili ka konfirmuar se njëri nga ata ka thënë ”se për ta parë si do të kalojë Vuçiq!”, transmeton koha.

“E bëhet fjalë për njërin nga qitësit më të mirë në rajon” i ka thënë Vuçiq javores kroate duke shtuar se “kjo është Serbia dhe kë s’e kemi vrarë ne? Kemi vrarë të gjithë ata që kanë pasur vlerë: Karagjorgjen, Miloshin, dhe në fund kryeministrin Gjingjiq.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sondazhi në Fier, PD merr rezultatin befasues, Gramoz Ruçi mbetet jashtë parlamentit https://t.co/RRS7FDI2Kd
11,396 people follow ALB365
Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
PD: Kreu i Këshillit të Qarkut në Vlorë, i përfshirë në rrëmbimin e një fëmije .

   Tirane - Gjatë një deklarate për mediat deputeti i PD, Arben Ristani denoncon caktimin e Sadrit Danajt, si kryetar...

Close