|E hënë, Shkurt 27, 2017

Vuçiç: Po kërcënohem, kam frikë për familjen 

Marr kërcënime, por nuk frikohem për jetën time, frikohem për familjen time, ka thënë kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç.

Shefi i Qeverisë serbe, duke folur për revistën kroate Globus ka thënë se në fillim çdo gjë i dukej.

Por,ka shtuar ai, tash u gjet arsenal armësh. Janë gjetur njerëz që tashmë kanë qenë të burgosur për shkak të vëzhgimit të banesës së vëllait tim. Kemi dëshmitarin i cili ka konfirmuar se njëri nga ata ka thënë ”se për ta parë si do të kalojë Vuçiq!”, transmeton koha.

“E bëhet fjalë për njërin nga qitësit më të mirë në rajon” i ka thënë Vuçiq javores kroate duke shtuar se “kjo është Serbia dhe kë s’e kemi vrarë ne? Kemi vrarë të gjithë ata që kanë pasur vlerë: Karagjorgjen, Miloshin, dhe në fund kryeministrin Gjingjiq.

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Deklarata e Donald Lu, Prokuroria: Kemi mbështetur gjithmonë reformën

Tiranë - Prokuroria e Përgjithshme ka dale në një conference për median duke pohuar se - E rëndësishme që Lu...

Close