|E martë, Maj 30, 2017

Xhaka flet për fitoren dhe shiritin e kapitenit 

Granit Xhaka ndjehet krenar që ka qenë kapiten i Zvicrës në ndeshjen kundër Andorrës

Mesfushori Granit Xhaka është i lumtur me fitoren e tretë dhe është krenar me shiritin e kapitenit, të cilin e mbajti për herë të parë nga fillimi i ndeshjes.

“Tri ndeshje, 9 pikë dhe në krye të grupit. Hera e parë si kapiten i Zvicrës, kënaqësi, përgjegjësi dhe nder special. Ju faleminderit”, ka shkruar Xhaka në Facebook.alb365/Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: PD prezantonë kandidatët për deputet në Roskovec. (foto e video) https://t.co/C16swonsyr https://t.co/GiX01VQ8lS
11,292 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Marrëveshja italo-shqiptare për konvertimin e patentave skadon më 15 gusht.

     Itali - Nga ambasada shqiptare në Romë sigurojnë se marrëveshja po përtërihet, por deri më sot kjo gjë...

Close