|E martë, Nëntor 21, 2017

Xhelil Elezi letër Ramës – Më kan pushuar padrejtësishtë nga puna 

Peshkopi  – Xhelil Elezi është një mësues i cili thotë se është pushuar pa të drejt nga puna, thotë Ai. Elezi ka nisur një mesazh të gjat në adresë të alb365 të cilin po e botojmë më posht të plot. Mesazhin ai e ka nisur edhe tek portali stop Korrupsionit.

12

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Një Vrasje dhe një Vetëvrasje.

Tiranë - Luiza Xhuvanin e njoh prej shumë e shumë vitesh. Që kur mbante mbiemrin Papathanasi dhe studionte për aktore...

Close