|E hënë, Shkurt 27, 2017

Xhinset e ngushta tashmë janë jasht mode 

Është vështirë të mendohet një periudhë kohore ku xhinset e ngushta nuk kishin qenë zgjedhja e parë e çdo femre, por tani ‘zotët’ e modës kanë folur: xhinset e ngushta janë trend i vjetruar.1

Duke filluar nga Kate Moss e deri te Michelle Obama, xhinset e ngushta kanë qenë më të preferuarat nga çdo femër por viteve të fundit koncepti jonë rreth asaj se çka është më cool ka ndryshuar në mënyrë radikale, transmeton Telegrafi.

Pra, tani është koha ta thyeni këtë lidhje ‘emocionale’ që e keni ndërtuar me partnerin e xhinseve të ngushta dhe të filloni të vishni xhinse më të lirshme dhe më të buta – por përse?

Si shumica e trendeve, dëshira për të filluar një trend më komfort kishte filluar me brendet si Vetements dhe Marques’ Almeida dhe tani ky trend po preferohet nga të gjithë.

Xhinset super të ngushta nuk janë gjithmonë më të mirat dhe shpeshherë mund t’ju lënë duke u ndjerë sikurse jeni ekspozuar tepër.

E pikërisht për këtë arsye Khloe Kardashian e ka lansuar edhe linjën e saj Good American.

Koleksioni është bërë me qëllim që t’i theksojë linjat trupore dhe përshtatjen komode.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
UGSH : Shteti të sigurojë jetën e gazetarëve

UGSH: Kërkojmë nga të gjitha organet përkatëse të sigurohet jeta e kolegëve, që kanë qenë në krye të detyrës  ...

Close