|E mërkurë, Janar 24, 2018

Xing – Edi Rama zhvesh Ermal Mamaqin (fotot) 

Edi Rama ka surprizuar Ermal Mamaqin, fill pasi ai thirri në emisionin e tij Xing kryeministrin.

Rama është paraqitur në emision i veshur si me motive elektorale dhe për ta bërë intervistën njësoj me veshje, i ka kërkuar Ermal Mamaqit, që të zhvishet!

Rama ka urdhëruar Ermal Mamaqin (demokrat në bindje politike) që të zhvishet dhe të veshë bluzën e socialistëve. Teksa Rama po i vishte bluzën, Mamaqi tha: “Më kujton atë kohën kur më vishte babi”

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Modele flokësh me ndihmën e lapsit (video)

Po qe se keni menduar...

Close