|E premte, Qershor 23, 2017

Xing – Edi Rama zhvesh Ermal Mamaqin (fotot) 

Edi Rama ka surprizuar Ermal Mamaqin, fill pasi ai thirri në emisionin e tij Xing kryeministrin.

Rama është paraqitur në emision i veshur si me motive elektorale dhe për ta bërë intervistën njësoj me veshje, i ka kërkuar Ermal Mamaqit, që të zhvishet!

Rama ka urdhëruar Ermal Mamaqin (demokrat në bindje politike) që të zhvishet dhe të veshë bluzën e socialistëve. Teksa Rama po i vishte bluzën, Mamaqi tha: “Më kujton atë kohën kur më vishte babi”

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Turqi – BE : Mos luani bllofin, mbani premtimet ose anulojmë marrëveshjen

Turqia nuk do të kryejë asnjë hap tjetër drejt implementimit të marrëveshjes për emigrantët me Bashkimin Europian, derisa të ketë...

Close