|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Yjet shqiptarë urojnë vitin e ri 2017 (foto e video) 

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht.

Ata kanë uruar në rrjetet sociale facebook dhe twiter

Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fansat e tyre përmes rrjeteve sociale.

Më poshtë kemi disa prej mesazheve dhe fotografive që i ka ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prokuroria pushon çështjen e nëndrejtoreshës së shkollës “Petro Sota” (dokumentat)

Fier - Prokuroria pushon çështjen e nëndrejtoreshës së shkollës profesionale “Petro Sota”.  Mucaj - Zbardhjen e shkeljeve ja kam lënë...

Close