|E enjte, Prill 27, 2017

Ylli pornos thyen rekord, sex me 919 meshkuj në 12 orë 

Aktorja e njohur e pornos, Lisa Sparks ka arritur të thyejë një rekord botëror në fushën e saj. Në vitin 2004, aktorja e njohur me nofkën “Lisa Sparkxxx”, ka bërë seks me 919 meshkuj brenda 12 orëve.

Ky është një rekord që nuk është mundur të thyhet e të kapërcehet nga asnjë aktore tjetër pornoje deri më tani. Lisa ka marrë pjesë në festivalin “Eroticon i Varshavës” ku mesatarisht i bie të ketë kryer marrëdhënie me 76.5 meshkuj në orë. Vetë aktorja thotë se nuk ka ndërmend që të provojë të thyejë rekordin e saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregon se ishte argëtuese, por edhe e lodhshme.“Ngjarja u kundërshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do të më ndalonin në aeroport. Nuk ishte e lehtë sepse në garë me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft të njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Në fund ia dola të fitoj unë”, – ka thënë Lisa.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Studimi/ Ekspertët – Jo HEC-e mbi Vjosē https://t.co/XEo2h4UHEt https://t.co/5vBJi0WkCJ
11,380 people follow ALB365
Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic Lorensom Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic woolies0 Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic B_Happy_ Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic AndrijaF Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic xodlvm13 Twitter Pic Shawncha Twitter Pic adrianol Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Avramopulos – Kaloni pengesat e fundit

Komisioneri për Migracion dhe Punë të Brendshme të BE-së, Dimitris Avramopolous ka deklaruar se kilometri i fundit për të lëvizura...

Close