|E hënë, Qershor 26, 2017

Ylli pornos thyen rekord, sex me 919 meshkuj në 12 orë 

Aktorja e njohur e pornos, Lisa Sparks ka arritur të thyejë një rekord botëror në fushën e saj. Në vitin 2004, aktorja e njohur me nofkën “Lisa Sparkxxx”, ka bërë seks me 919 meshkuj brenda 12 orëve.

Ky është një rekord që nuk është mundur të thyhet e të kapërcehet nga asnjë aktore tjetër pornoje deri më tani. Lisa ka marrë pjesë në festivalin “Eroticon i Varshavës” ku mesatarisht i bie të ketë kryer marrëdhënie me 76.5 meshkuj në orë. Vetë aktorja thotë se nuk ka ndërmend që të provojë të thyejë rekordin e saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregon se ishte argëtuese, por edhe e lodhshme.“Ngjarja u kundërshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do të më ndalonin në aeroport. Nuk ishte e lehtë sepse në garë me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft të njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Në fund ia dola të fitoj unë”, – ka thënë Lisa.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rezultati në Fier ora 19 https://t.co/ABA57692mC https://t.co/UFiYNtWIy2
11,393 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Avion sportiv ne bregdetin e Semanit dhe Darrezezes (foto e video)

Fier - Nje avion sportiv eshte pare mesditen e sotme ne bregdetin e Semanit dhe te Darrezezes, avion i cili...

Close