|E diel, Shkurt 25, 2018

Ylli shqiptar i pornos tregon të pasmet bombastike (foto) 

Pornostaria shqiptare Alby Rydes ka postuar disa foto bombastike nëpër rrjetet sociale ku ka ekspozuar te pasmet e saj bombastike

Njëra e hipur mbi një biçikletë kurse tjetra e shtrirë buzë një liqeni, Alby tregon asetin e saj kryesorë, të pasmet.

Alby është e njohur për rolet e saja nëpër filmat pornografikë, shkruan GazetaExpress.

Kohëve të fundit ajo është njëra prej aktorëve më të kërkuara të këtij zhanri.

Ajo e ka pohuar disa herë tashmë se është shqiptare, madje në shpinën e saj ka tatuazh edhe flamurin kombëtar shqiptarë.

Se sa seksi duket në këtë foto porno ylli i jonë, shikojeni dhe shijojeni vetë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rritet çmimi i naftës

Qytetarët shqiptarë janë të detyruar...

Close